AMV Haos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AMV Haos

EPICENTAR HAOSA
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи
Приступи
Корисничко име:
Шифра:
Приступи аутоматски при свакој посети: 
:: Заборавио сам шифру!
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Časovnik
Prijatelji
Ко је тренутно на форуму?
Укупно је 1 корисник на форуму :: 0 Регистрованих, 0 Скривених и 1 Гост

Нема

Највише корисника на форуму икад било је 22 Дана Mon Jan 16, 2012 11:25 pm

 

 Vasa misljenja o projektu

Go down 
+3
VEGETA_DTX
OrokuSaki
Superman
7 posters
АуторПорука
Superman
Admin
Superman


Број порука : 59
Join date : 16.09.2008
Age : 37

Vasa misljenja o projektu Empty
ПорукаНаслов: Vasa misljenja o projektu   Vasa misljenja o projektu EmptyWed Sep 17, 2008 1:54 am

Sta mislite o projekru, bar dok je u izradi?
Назад на врх Go down
https://amvhaos.forumsc.net
OrokuSaki

OrokuSaki


Број порука : 15
Join date : 17.09.2008
Локација : Kraljevo

Vasa misljenja o projektu Empty
ПорукаНаслов: Re: Vasa misljenja o projektu   Vasa misljenja o projektu EmptyWed Sep 17, 2008 5:27 pm

Svidza mi se Very Happy
Назад на врх Go down
Superman
Admin
Superman


Број порука : 59
Join date : 16.09.2008
Age : 37

Vasa misljenja o projektu Empty
ПорукаНаслов: Re: Vasa misljenja o projektu   Vasa misljenja o projektu EmptyWed Sep 17, 2008 6:00 pm

OrokuSaki ::
Svidza mi se Very Happy

Drago mi je da ti se svidja i dobrodosao. Very Happy
Назад на врх Go down
https://amvhaos.forumsc.net
VEGETA_DTX




Број порука : 2
Join date : 17.09.2008

Vasa misljenja o projektu Empty
ПорукаНаслов: Re: Vasa misljenja o projektu   Vasa misljenja o projektu EmptyWed Sep 17, 2008 11:18 pm

Ovo ce da bude nesto sto ce me zasigurno nasmejati znajuci Supermana i njegov legendarni "Moja Domovina" spot koji me uvek pocepa do suza Laughing Laughing Laughing

Bilo bi zaista dobro da ovaj forum eventualno jednom postane forum svih komichnih domacih AMV-ova, pa da se kidam kad neko jednom napravi kratku anime verziju Maratonaca Very Happy Very Happy Very Happy ili nesto slicno...to bi zaista bilo dobro videti! Al to su samo moje sugestije Wink

U svakom slucaju srecno sa projektom!
Назад на врх Go down
Iceman

Iceman


Број порука : 9
Join date : 22.09.2008
Age : 35
Локација : New Vrbas region

Vasa misljenja o projektu Empty
ПорукаНаслов: Re: Vasa misljenja o projektu   Vasa misljenja o projektu EmptyMon Sep 22, 2008 3:10 pm

Da ne mislim da je dobra ideja ne bi dolazio...

I ko љto Vege kaћe, "Moja domovina" je pun pogodak... Ti "The Books of knjige" rulez...

Neka nam je svima sa sreжom...
Назад на врх Go down
blejac

blejac


Број порука : 5
Join date : 22.09.2008
Age : 39

Vasa misljenja o projektu Empty
ПорукаНаслов: Re: Vasa misljenja o projektu   Vasa misljenja o projektu EmptyTue Sep 23, 2008 9:25 pm

Ja volim AMV-ove pa mi je drago da je neko pokrenuo ovako nesto ! Jedno mesto na kome ce biti mnoogoo AMV-ova razlicitih rezisera, san snova za svakoga ko voli da ih gleda/pravi.....
Назад на врх Go down
Gardian EvANGEL

Gardian EvANGEL


Број порука : 3
Join date : 22.09.2008
Age : 35
Локација : Novi Sad

Vasa misljenja o projektu Empty
ПорукаНаслов: Re: Vasa misljenja o projektu   Vasa misljenja o projektu EmptyMon Mar 09, 2009 11:05 am

Odlicno je. Mada nisam ocekivao toliko folk-a.
Назад на врх Go down
sCARfiNGer




Број порука : 2
Join date : 10.03.2009

Vasa misljenja o projektu Empty
ПорукаНаслов: Re: Vasa misljenja o projektu   Vasa misljenja o projektu EmptyTue Mar 10, 2009 2:24 pm

AMV Haos je nešto najpozitivnije i najduhovitije što sam gledao u poslednje vreme. Ako praviš neki drugi deo imam par zanimljivih ideja.
Favoriti:
Kavasaki, gospode džem, Drobiću ti kičmu Bicuj me! , Stepenicu do neba (atmosfera 200%), 200 na sat (možda si čitao moj opis initial D) ЋУРКООО (pao sa stolice), Zajaši zmaja, Mrak,mrak (tousen=Džej), Ajde ubij se za kraj...genije.
Назад на врх Go down
Superman
Admin
Superman


Број порука : 59
Join date : 16.09.2008
Age : 37

Vasa misljenja o projektu Empty
ПорукаНаслов: Re: Vasa misljenja o projektu   Vasa misljenja o projektu EmptyTue Mar 10, 2009 3:10 pm

sCARfiNGer ::
AMV Haos je nešto najpozitivnije i najduhovitije što sam gledao u poslednje vreme. Ako praviš neki drugi deo imam par zanimljivih ideja.
Favoriti:
Kavasaki, gospode džem, Drobiću ti kičmu Bicuj me! , Stepenicu do neba (atmosfera 200%), 200 na sat (možda si čitao moj opis initial D) ЋУРКООО (pao sa stolice), Zajaši zmaja, Mrak,mrak (tousen=Džej), Ajde ubij se za kraj...genije.

U planu je drugi deo u kojem bi manje bilo mojih klipova, ali zato mnogo klipova od drugih kreatora. Tako da to kad i da li ce biti nastavka zavisi od vas. Wink
Назад на врх Go down
https://amvhaos.forumsc.net
sCARfiNGer




Број порука : 2
Join date : 10.03.2009

Vasa misljenja o projektu Empty
ПорукаНаслов: Re: Vasa misljenja o projektu   Vasa misljenja o projektu EmptyThu Oct 08, 2009 4:29 pm

Poslao sam nekih dvadesetak klipova, ali ne ispunjavaju sve uslove. sad sam DLovao Sony Vegas pa ispočetka. Supermene, pogledaj ih makar i kaži da li valjaju.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Vasa misljenja o projektu Empty
ПорукаНаслов: Re: Vasa misljenja o projektu   Vasa misljenja o projektu Empty

Назад на врх Go down
 
Vasa misljenja o projektu
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Informacije o projektu

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
AMV Haos :: Diskusija o projektu :: Diskusija/pitanja o projektu-
Скочи на: